kontakt tel. +48 71 377 7111 lub +48 71 377 7222

Opis budynku - komfort pracy i bezpieczeństwo

Pomieszczenia biurowe wyposażone są w klimatyzację wraz z systemem nawilżania wentylacji, pozwalającym na utrzymanie komfortowego poziomu wilgotności w budynku.

Ciągłość pracy zapewnia nowoczesna sieć strukturalna obsługująca zarówno sieć telefoniczną, komputerową jak i elektroniczną. Każde piętro budynku posiada niezależny od pozostałych pięter obwód zasilania, który składa się dodatkowo z trzech niezależnych obwodów z zabezpieczeniami nadmiarowymi i różnicowymi: instalacja oświetleniowa, standardowa instalacja zasilająca służąca do podłączenia urządzeń elektrycznych, takich jak: wentylatory, czajniki itp. oraz instalacja przeznaczona do podłączenia tylko i wyłącznie urządzeń komputerowych, kserokopiarek itp.

Bezpieczeństwo użytkowników zapewnione jest przez całodobową ochronę fizyczną, której praca wspomagana jest przez nowoczesne systemy kontroli włamań i napadu, system CCTV, oraz całodobowy monitoring pożarowy wraz z systemem DSO. System kontroli dostępu zapobiega przedostaniu się osób niepowołanych na teren budynku.

Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazdy, windy, toalety).

 • EFL Service S.A.

  Plac Orląt Lwowskich 1
  53-605 Wrocław

  Tel.: +48 71 377 7111
  Tel.: +48 71 377 7222
  e-mail: kontakt@eflservice.pl

Galeria